Saat
Site Haritası
Takvim

Hakkımızda

Vizyon & Misyon

İleti Büro Makineleri kurulduğu günden itibaren  kesintisiz sürdürdüğü gelişimi, bilgi birikimi ve deneyimini, uluslararası  çalışmalarını, idari yapısı ve profesyonel kadrosunu yüksek teknolojik performansını, gelişmiş makine parkı ve ekipmanları ile kaliteden ve iş güvenliğinden ödün vermeden yurt içi ve yurt dışında gelişmeyi ve büyümeyi misyon edinmiştir.

Ülkemizin teknolojik gelişimini yakından takip eden İleti Büro Makineleri mevcut bilgi birikimini  yeni ulusal ve uluslararası projelerde ve kurulacak yeni işbirliklerinde paylaşmaya hazırdır.

İleti Büro Makineleri yüklendiği bu misyonu, iş anlayışını ve kalite politikasını dünyanın her yerinde şirket vizyonu olarak kabul etmiş, şirket felsefesi ve organizasyonunu değişen dünya koşulları ve gelişen teknolojik gelişim sürecine uyumlu hale getirmiştir. 

 

Hakkımızda ;

İleti Büro Makineleri 2008 yılında Büro makineleri  ,Elektronik  İthalat ve İhracat  alanında faaliyet göstermek üzere kuruldu.  

İleti Büro Makineleri ithalatını yapmış olduğu ürünleri bayileri vasıtasıyla yurt içinde satmaktadır ve teknik destek sağlamaktadır. İleti Büro Makineleri güvenilir, kaliteli ve profesyonel bir hizmet sunarak bayileri ve iş ortakları ile yararlı ve uzun vadeli iş ilişkileri  kurmayı amaç edinmiştir.


Üyelik Girişi
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.597318.6718
Euro19.586619.6651
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam26
Toplam Ziyaret91184
Hava Durumu
Son İşlem Makineleri

******************

Sonlandırma Makineleri için 

www.sonmakine.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.